محل تبلیغات شما

اتوبوس به ايستگاه رسيد و پس از توقف براي پياده شدن مسافر ، احساس كردم ارتفاع آن كم شد و پس از بسته شدن درب ها ، ارتفاع آن به حالت اول برگشت و به راه خود ادامه داد.

•  
  • با خود فكر كردم چه جالب ، اتوبوس هاي نو چه امكاناتي دارند كه ما خبر نداشتيم .ولي در ايستگاه بعدي و ايستگاههاي بعد، اين اتفاق نيافتاد و ارتفاع اتوبوس كم نشد.
  • از خودم پرسيدم چرا در آن ايستگاه اين حركت انجام شد ولي در ايستگاههاي بعد اين كار تكرار نشد .
  • من هم كه سرم درد مي كنه واسه پيدا كردن اين رازهاي زندگي ، قرار گذاشتم تا اين مسئله برايم حل نشده از اتوبوس پياده نشوم.
  • ايستگاه جلوي خانه را پياده نشدم و براي يافتن اين پاسخ همچنان محكم و آسوده روي صندلي نشستم.
  • بالاخره در يك ايستگاه اين حركت كم شدن ارتفاع اتوبوس واحد اتفاق افتاد و تفاوت آن را به خوبي درك كردم .
  • قضيه از اين قرار بود كه راننده بسيار خير ما ، وقتي به مسافريني كه در حال پياده يا سوار شدن به اتوبوس هستند نگاه مي كند و پيرمردها و پيرزن هايي كه به سختي راه مي روند را مشاهده مي كند ، متوجه ميشود ارتفاع حدود 40 سانتي متري پلكان اتوبوس برايشان سخت و كمي مشكل است ، به همين دليل با فشردن يك دكمه و كاهش باد فنرهاي اتوبوس ، موجب ميشود ارتفاع پلكان به حدود 20 سانتي متري زمين برسد كه اين افراد به راحتي سوار و پياده شوند.
  • در اين عمل به ندرت مسافري متوجه رفتار اين راننده ميشود و سهولت در استفاده را به حساب توان بدني خود يا عادي بودن اتوبوس مي گذارد.
  • از راننده سوال كردم : اين رفتار به خاطر آن مسافرين مسني بود كه شما انجام داديد ؟
  • پاسخ داد آري
  • به او گفتم رفتار انسان دوستانه ي شما را از طريق پيامك به شركت اتوبوسراني اطلاع خواهم داد تا اگر تشويق تان كردند، تلنگري باشد براي ديگر همكاران تان.
  • فقط يه نكته
  • در مسير زندگي ، افرادي هستند كه به ما و خانواده مان خير مي رسانند و اين خير در بيشتر اوقات متوجه آْن نمي شويم .
  • هميشه سعي كنيم اگر براي افراد آشنايي كه كمك شان را متوجه شده ايم ، دعا مي كنيم، براي آن دسته از افرادي كه ما هيچوقت متوجه كمك كردنشان نشديم ، ولي باعث شدند كه مسير زندگي مان كمي بهتر باشد هم دعا كنيم.

مردمي كه هيچگاه نشناختيم

يك رفتار بسيار ....

تو نيكي مي كن و در ....

كه ,، ,اتوبوس ,مي ,ارتفاع ,متوجه ,مسير زندگي ,ايستگاه اين ,ارتفاع اتوبوس ,ولي در ,كه ما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها